Skillnader

Här visas skillnader mellan den valda versionen och den nuvarande versionen av sidan.

Länk till den här jämförelsesidan

Both sides previous revision Föregående version.
Nästa version.
Föregående version.
studentbostadsforum [2018/12/13 08:10]
ordforande
studentbostadsforum [2019/05/08 20:33] (aktuell)
ordforande
Rad 3: Rad 3:
  
 Till mötet kallas: Till mötet kallas:
-  * [[tobias.lundberg@ostersund.se|Tobias Lundberg]], Studentsamordnare,​ Östersunds kommun.+  * [[jessica.stenback@ostersund.se|Jessica Stenbäck]], Studentsamordnare,​ Östersunds kommun.
   * [[kent.sjoberg@miun.se|Kent Sjöberg]], Avdelningschef,​ Student- och Universitetsservice (SUSS), Mittuniversitetet.   * [[kent.sjoberg@miun.se|Kent Sjöberg]], Avdelningschef,​ Student- och Universitetsservice (SUSS), Mittuniversitetet.
   * [[maria.fredlund@miun.se|Maria Fredlund]], Internationell handläggare,​ SUSS, Mittuniversitetet.   * [[maria.fredlund@miun.se|Maria Fredlund]], Internationell handläggare,​ SUSS, Mittuniversitetet.
Rad 13: Rad 13:
   * [[maria.bergsten@ostersundshem.se|Maria Bergsten]], Östersundshem.   * [[maria.bergsten@ostersundshem.se|Maria Bergsten]], Östersundshem.
   * [[erika.panhed@ostersund.se|Erika Panhed]], Östersunds Camping, Östersunds kommun.   * [[erika.panhed@ostersund.se|Erika Panhed]], Östersunds Camping, Östersunds kommun.
 +  * [[joakim.ohlzon@ostersund.se|Joakim Ohlzon]], Östersunds Camping, Östersunds kommun.
   * [[odenslingan@ostersund.se|Odenslingan]],​ inkorgen till Östersunds Camping.   * [[odenslingan@ostersund.se|Odenslingan]],​ inkorgen till Östersunds Camping.
   * [[tomas.grundstrom@riksbyggen.se|Tomas Grundström]],​ Riksbyggen.   * [[tomas.grundstrom@riksbyggen.se|Tomas Grundström]],​ Riksbyggen.
  • studentbostadsforum.1544688623.txt.gz
  • Senast uppdaterad: 2018/12/13 08:10
  • av ordforande