Skillnader

Här visas skillnader mellan den valda versionen och den nuvarande versionen av sidan.

Länk till den här jämförelsesidan

Both sides previous revision Föregående version.
stipendier [2019/01/07 14:40]
ordforande
stipendier [2019/01/07 14:41] (aktuell)
ordforande
Rad 3: Rad 3:
  
 Stipendiestiftelsen styrelse består av: Stipendiestiftelsen styrelse består av:
-  * [[https://​www.miun.se/​Personal/​olofnilsson/​|Olof Nilsson]] (ordförande) - Utses av Mittuniversitetet (mandatperiod 2019-01-01 - 2020-02-28+  * [[https://​www.miun.se/​Personal/​olofnilsson/​|Olof Nilsson]] (ordförande) - Utses av Mittuniversitetet (mandatperiod 2019-01-01 - 2020-12-31
-  * [[https://​www.miun.se/​Personal/​liselottfloden/​|Liselott Flodén]] - Utses av Mittuniversitetet (mandatperiod 2019-01-01 - 2018-05-31)+  * [[https://​www.miun.se/​Personal/​liselottfloden/​|Liselott Flodén]] - Utses av Mittuniversitetet (mandatperiod 2019-01-01 - 2022-12-31)
   * Ordförande för Studentkåren i Östersund   * Ordförande för Studentkåren i Östersund
   * Ordförande för Studentkåren i Sundsvall   * Ordförande för Studentkåren i Sundsvall
  • stipendier.txt
  • Senast uppdaterad: 2019/01/07 14:41
  • av ordforande